Litoměřický Tulipán - výsledky / Ergebnisse 2014

                                                                   E1        E2       E3        
D14 (21)
 1 Kalousková Marie      DKP0151 Oddíl OB Kotlářka           D14  26:56  2  21:21 1  20:06  5   
 2 Martanová Elin        VLI0252 Slavia Liberec orienteerin  D12  29:06  6  32:41 2  22:31  8   
 3 Šritrová Lenka        TUV0252 SOK TJ Turnov               D14  42:51 16  42:05 5  28:12 16  
 4 Podrábská Marie       VLI0251 Slavia Liberec orienteerin  D12  43:32 17  42:02 4  28:09 15  
   Nehasilová Veronika   LDC0350 KOB Děčín                   D12  42:14 14  33:17 3  disk
   Vančurová Anna        TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec           51:35 18  disk     23:27 10
   Míchalová Šárka       KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy            30:10  8  disk     27:59 13
   Pulda Aleksandra      STB0299 TJ Stadion Nový Bor         D12  41:32 13  disk     28:00 14
   Tichá Dorotea         DKP0351 Oddíl OB Kotlářka           D12  36:00 12  disk     24:10 11
   Matějková Zuzana      LTP0153 OOB TJ Lokomotiva TeDpl1ice      28:27  5  disk     16:13  1
   Dobiášová Jitka       ROU0350 SKOB Roudnice nad LaDb1e2m       68:17 20  disk     disk
   Stuchlíková Kateřina  TJN0199 OOB TJ Tatran Jablonec 1n4ad     51:35 18  disk     23:03  9
   Bernhardt Elsa        24D0251 SV Robotron Dresden         D12  disk      disk     35:47 17
   Jeřábková Nina        BOR0151 OK Jiskra Nový Bor          D14  28:25  4  disk     22:29  7
   Žejdlíková Eliška     LTP0350 OOB TJ Lokomotiva TeDplice       42:18 15  disk     27:12 12
   Riby Rose LTP0051     LTP OOB TJ Lokomotiva TeDpl1ice          27:10  3  disk     18:34  3
   Nedomlelová Lucie     TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec           32:40 11  disk     20:13  6
   Rydlová Magdaléna     TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec           29:06  6  disk     20:05  4
   Šklíbová Míša         TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec           30:56 10  disk     disk
   Rydlová Adéla         TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec           20:22  1  disk     17:58  2
   Novotná Viktorie      TJN0250 OOB TJ Tatran Jablonec           30:54  9  disk
 
D18 (14)
 1 Thořová Markéta       TUR9952 OOB TJ Turnov               D16  22:37  2  27:00 1  27:15  3   
 2 Pohořalá Anna         ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem          27:07  8  31:48 2  34:52 10    
   Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov               D16  26:54  7  disk     disk
   Doubková Petra        VLI9853 Slavia Liberec orienteerin  D16  30:37 11  disk     37:16 11
   Nováková Lucie        BOR9854 OK Jiskra Nový Bor          D16  23:33  3  disk     28:14  7
   Świca Katarzyna       STB0099 TJ Stadion Nový Bor         D16  41:33 14  disk     disk
   Sokolářová Šárka      TUR9999 OOB TJ Turnov               D16  20:55  1  disk     24:09  2
   Janoušková Lucie      BOR9954 OK Jiskra Nový Bor          D16  27:51  9  disk     24:07  1
   Jeřábková Ema         BOR9957 OK Jiskra Nový Bor          D16  32:58 12  disk     31:57  9
   Žejdlíková Karolína   LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice        23:40  6  disk     29:24  8
   Staňová Karolína      BOR9853 OK Jiskra Nový Bor          D16  23:33  3  disk     28:11  6
   Fürstová Anna         LLI9854 TJ Loko Liberec             D16  29:40 10  disk     27:37  4
   Lišková Hana          KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy            40:26 13  disk     38:23 12
   Kohoutová Barbora     BOR9850 OK Jiskra Nový Bor          D16  23:33  3  disk     28:10  5
 
D21 (35)
 1 Dlouhá Marie          DKP8756 Oddíl OB Kotlářka           D21  23:52  1  21:08  1 25:59 3    
 2 Štičková Anna         LLI9651 TJ Loko Liberec             D21  27:07  2  21:34  3 25:49 2    
 3 Pavlovcová Petra      TUR9353 OOB TJ Turnov               D21  27:46  3  22:37  6 26:55 6    
 4 Kovářová Lenka        LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice        28:08  4  21:28  2 32:44 19   
 5 Jiřištová Zuzana      DKP8254 Oddíl OB Kotlářka           D21  30:32  6  23:16  8 29:26 9    
 6 Foglarová Kamila      DKP8655 Oddíl OB Kotlářka           D21  34:34 11  25:55 13 28:13 7    
 7 Dlouhá Hana           DKP9450 Oddíl OB Kotlářka           D21  33:46  9  27:14 15 29:45 10   
 8 Jelínková Šárka       PGP9153 SK Praga                    D21  30:28  5  30:33 19 30:30 13   
 9 Dubnová Kateřina      LDC9151 KOB Děčín                   D21  35:01 12  26:30 14 31:12 16  
10 Schütznerová Lucie    DKP8550 Oddíl OB Kotlářka           D21  38:11 14  28:15 16 28:24 8   
11 Neradová Alena        LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov         39:17 16  25:18 10 30:35 15  
12 Jelínková Zora        PGP8851 SK Praga                    D21  41:09 17  25:38 12 30:12 12  
13 Burdová Adéla         BOR9161 OK Jiskra Nový Bor          D21  48:29 23  22:10  5 26:48 5   
14 Hoidekrová Lucie      LLI9552 TJ Loko Liberec             D21  47:22 22  21:54  4 29:49 11  
15 Pavlů Kateřina        PGP9554 SK Praga                    D20  36:04 13  29:05 17 36:35 22 
16 Nedvídková Iva        DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměř       D21  43:04 18  29:09 18 42:02 26 
17 Černíková Barbora     DOB7878 KOB Dobruška                D21  46:59 21  35:23 20 39:18 23 
18 Dubnová Kateřina      LDC8250 KOB Děčín                   D21  50:32 24  36:14 21 40:18 24 
19 Machučová Jaroslava   CHA8250 OK Chrastava                D21  84:28 31  51:14 23 66:58 30  
   Dlouhá Jana           DKP5950 Oddíl OB Kotlářka           D21  57:14 27  disk     44:25 28
   Omová Michaela        TUR8153 OOB TJ Turnov               D21  disk      disk     disk
   Krausová Kateřina     DKP8859 Oddíl OB Kotlářka           D21  62:11 29  disk     31:48 17
   Szeliga Malgorzata    STB9399 TJ Stadion Nový Bor         D21  disk      24:47  9 26:07 4
   Kochová Nikola        TUR9358 OOB TJ Turnov               D21  32:07  7  disk     30:31 14
   Pavlová Petra         CHC8552 K.O.B. Choceň               D21  66:29 30  41:05 22 disk
   Nehasilová Zuzana     LDC7150 KOB Děčín                   D21  38:42 15  disk     35:55 21
   Plochová Dominika     DKP8651 Oddíl OB Kotlářka           D21  disk      22:51  7 25:02 1
   Kalinová Lucie        DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměř       D21  59:35 28  disk     disk
   Zítová Pavla          LDC8151 KOB Děčín                   D21  51:55 26  disk     43:05 27
   Mikulášová Helena     PGP9353 SK Praga                    D21  44:44 19  disk     40:56 25
   Pološčuková Lucie     SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla       50:56 25  disk     49:00 29
   Košťálová Petra       DKP8256 Oddíl OB Kotlářka           D21  34:31 10  disk     32:31 18
   Králová Michaela      MFP7959 VŠSK MFF UK Praha           D21  45:07 20  disk     33:05 20
   Šákrová Michaela      BOR8850 OK Jiskra Nový Bor          D21  33:10  8  25:26 11
   Šinovská Kristýna     ROU     SKOB Roudnice nad Labem          disk
D35 (39)
 1 Eckardt Cornelia      33D6950 USV TU Dresden              D35  20:16  1  20:53  1 23:05  1   
 2 Alblová Lucie         LME7555 SK Los Mělník               D35  26:46  6  30:27  3 28:20  6   
 3 Procházková Miluše    DCE5450 KOB Dobřichovice            D45  34:29 18  34:48  5 35:52 17  
 4 Vřešťálová Lucie      TUR7450 OOB TJ Turnov               D40  30:53 12  40:34  6 33:52 16  
 5 Podrábská Marie       VLI7451 Slavia Liberec orienteerin  D40  22:18  2  55:25  9 28:03  4  
 6 Janatová Markéta      BOR7456 OK Jiskra Nový Bor          D40  48:29 30  43:19  8 37:03 21  
 7 Dubnová Lenka         LDC6651 KOB Děčín                   D45  53:46 31  41:45  7 36:23 18  
   Tloušťová Eva         SCP6950 OK Sparta Praha             D35  33:02 15  disk     42:43 29
   Čtrnáctová Magdalena  PGP7151 SK Praga                    D40  disk      disk     41:01 28
   Mrázová Pavla         DCE5550 KOB Dobřichovice            D45  36:43 22  disk     28:46  8
   Juckelandt Sabine     33D6350 USV TU Dresden              D45  29:55  9  28:41  2 disk
   Zelenin Jekaterina    29D7051 USG Chemnitz                D35  26:03  5  disk     24:47  2
   Illnerová Daniela     DKP6651 Oddíl OB Kotlářka           D45  40:37 23  disk     37:04 22
   Nejezchlebová Ivana   TUR6851 OOB TJ Turnov               D45  35:43 20  disk     47:18 31
   Balusková Ida         OKP7350 SK OK 24 Praha              D40  35:42 19  31:54  4 disk
   Peřinková Irena       BBM6550 BETA URSUS Orienteering          46:29 29  disk     36:33 19
   Matějková Martina     LTP6850 OOB TJ Lokomotiva Teplice        29:19  8  disk     30:36 10
   Houžvičková Karolína  TUR7254 OOB TJ Turnov               D40  disk      disk     32:59 14
   Lošťáková Ivana       LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice        23:36  3  disk     29:12  9
   Berková Květa         TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec           40:39 24  disk     disk
   Lišková Hana          KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy            43:10 26  disk     54:00 32
   Rydlová Magda         TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec           23:37  4  disk     27:28  3
   Janoušková Iveta      BOR7457 OK Jiskra Nový Bor          D35  42:02 25  disk     38:18 25
   Pavlů Veronika        PGP6950 SK Praga                    D35  36:24 21  disk     30:48 11
   Slezáčková Věra       KAS6550 KOB Kamenický Šenov         D35  33:48 17  disk     32:48 12
   Jeřábková Tereza      BOR7563 OK Jiskra Nový Bor          D35  30:59 14  disk     37:47 24
   Slavíková Kateřina    PGP6650 SK Praga                    D45  30:56 13  disk     28:10  5
   Foglarová Naďa        DKP6553 Oddíl OB Kotlářka           D45  45:01 27  disk     40:15 26
   Pološčuková Monika    SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla       33:13 16  disk     37:00 20
   Brettlová Marta       PGP7557 SK Praga                    D35  30:12 10  disk     33:04 15
   Bartáková Eva         CHA7051 OK Chrastava                D40  30:39 11  disk     32:50 13
   Fürstová Katka        LLI6950 TJ Loko Liberec             D45  29:14  7  disk     28:28  7
   Růtová Martina        TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec           46:03 28  disk     37:18 23
   Kašparová Marie       ZAK7250 SK Netopýr Zákupy           D40  disk      disk
   Burdová Simona        LDC6851 KOB Děčín                   D45  40:26 27
   Jiráňová Irena        JES6750 KOS Jesenice                D45  disk
   Ondřejčková Iveta     ODV7354 TJ Aero Odolena Voda        D35  45:13 30
   Blahutová Hanka       MFP7953 VŠSK MFF UK Praha           D35  disk
   Hlavová Iveta         ZAK7050 SK Netopýr Zákupy           D40  disk
D50- (19)
 1 Fritzsche Martina     29D5951 USG Chemnitz                D55  29:55  2  23:50  1 20:58  1  
 2 Úlehlová Ivana        BOR5150 OK Jiskra Nový Bor          D60  31:30  5  36:28  3 24:05  3  
 3 Jelínková Radana      PGP5851 SK Praga                    D55  35:09  8  33:56  2 26:32  5  
   Stehnová Hana         DKP5150 Oddíl OB Kotlářka           D60  31:57  6  disk     26:49  7
   Beranová Vlasta       UVP5450 Slovan Praha                D55  40:38 11  disk     28:13  9
   Zavadilová Naďa       SCP5450 OK Sparta Praha             D55  64:40 16  disk     29:49 11
   Leideck Heike         33D6250 USV TU Dresden              D50  29:15  1  disk     21:36  2
   Omová Jana            TUR5150 OOB TJ Turnov               D60  30:02  3  disk     25:03  4
   Mrázková Ivana        DKP5650 Oddíl OB Kotlářka           D50  disk      disk     disk
   Tvrdková Eva          LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun        D60  38:42  9  38:43  4 disk
   Křížová Zdenka        PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavo       56 13     disk     26:42  6
   Kubátová Ivana        BOR6152 OK Jiskra Nový Bor          D50  44:49 14  disk     30:54 12
   Dudová Hana           DKP5752 Oddíl OB Kotlářka           D50  40:29 10  disk     27:31  8
   Jermanová Eva         TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec           30:55  4  disk     disk
   Bednaříková Olga      VLI5151 Slavia Liberec orienteerin  D60  60:45 15  disk     48:38 15
   Kovářová Alena        LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice        disk      disk     32:13 14
   Večeřová Ivana        TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec           42:39 12  disk     31:22 13
   Jedličková Zdena      BOR6250 OK Jiskra Nový Bor          D50  34:29  7  disk
   Leníková Jana         DLT     KrOB Rozmarýn Litoměř       D50  29:30 10
H14 (27)
 1 Pavlovec Dan          BOR0001 OK Jiskra Nový Bor          H14  23:28  1  24:15  1 21:41  1  
 2 Rokos Michal          TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec           38:45 12  41:08  3 41:10 13 
   Černík David          DOB0303 KOB Dobruška                H12  disk      disk     41:05 12
   Václavů Jan           TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec           40:49 13  disk     41:26 14
   Růta Matyáš           TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec           38:03 11  disk     42:42 15
   Clark Oskar William   LTP0103 OOB TJ Lokomotiva TeHpl1ice      50:42 14  disk     disk
   Pachnik Stanislaw     STB0303 TJ Stadion Nový Bor         H12  30:04  4  disk     49:22 16
   Pohořalý Hugo         ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem          disk      30:15  2 34:01  9
   Kříž Petr             LTP0205 OOB TJ Lokomotiva Teplice        disk      disk     40:27 11
   Šašek Jan             LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice        66:10 17  disk     67:31 20
   Bílý Jakub            LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice        37:43 10  disk     32:55  8
   Nagy Josef            TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec           24:53  2  disk     28:50  4
   Leopold Arthur        24D0302 SV Robotron Dresden         H12  63:59 16  disk     58:13 18
   Kielb Karol           24D0201 SV Robotron Dresden         H12  33:41  6  disk     31:09  6
   Aringer David         24D0301 SV Robotron Dresden         H12  71:14 18  disk     58:15 19
   Hnízdil Matěj         KAS0301 KOB Kamenický Šenov         H12  33:50  8  disk     35:54 10
   Riby Thomas           LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice        71:20 19  disk     67:36 21
   Wagenknecht Victor    24D0101 SV Robotron Dresden         H14  disk      disk     disk
   Dejnožka Vojtěch      TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec           26:33  3  disk     25:35  2
   Adamec Martin         TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec           37:10  9  disk     32:03  7
   Budský Ondřej         TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec           disk      disk     26:17  3
   Rueda Piper Emilio    24D0202 SV Robotron Dresden         H12  33:43  7  disk     31:06  5
   Čtrnáct František     PGP0401 SK Praga                    H14  30:06  5  disk
   Král Adam             MFP0507 VŠSK MFF UK Praha           H12  50:46 15  disk
   Ekert Tomáš           VLI0302 Slavia Liberec orienteerin  H12  disk      53:14 17
   Šašek Jiří            KUL     KOB Ústí nad Labem          H12  disk
   Šašek Ondřej          KUL     KOB Ústí nad Labem          H14  disk
H18 (12)
 1 Fürst Matouš          LLI9603 TJ Loko Liberec             H18  30:03  4  23:37  3 24:00  1  
 2 Klein Cedrik          33D9901 USV TU Dresden              H18  27:45  2  23:30  2 28:14  7  
 3 Gawlitza Franz        24D9902 SV Robotron Dresden         H16  39:44  6  22:08  1 26:18  6  
 4 Karatsiolis Kryštof   TUR9901 OOB TJ Turnov               H16  49:11  8  26:33  5 26:15  4 
   Graft Ricky           33D     USV TU Dresden              H18  34:40  5  disk     28:23  8
   Wieczorek Marcin      STB9701 TJ Stadion Nový Bor         H18  disk      25:54  4 25:19  3
   Salzmann Heinrich     33D9702 USV TU Dresden              H18  29:09  3  disk     25:17  2
   Průcha Petr           BOR9601 OK Jiskra Nový Bor          H18  40:26  7  disk     30:24 10
   Kielb Stefan          24D9901 SV Robotron Dresden         H16  67:39  9  disk     48:42 11
   Thoř Tomáš            TUR9904 OOB TJ Turnov               H16  27:14  1  disk     26:16  5
   Růžička Matěj         KUL9700 KOB Ústí nad Labem          H18  disk      disk
   Ondřejček Jiří        ODV9800 TJ Aero Odolena Voda        H16  disk      28:53 9
H21 (49)
 1 Pavlovec Jan          BOR9503 OK Jiskra Nový Bor          H21  27:33  1  19:39  1 25:22  4  
 2 Dlabaja Tomáš         TUR8303 OOB TJ Turnov               H21  29:06  3  21:45  3 23:51  2  
 3 Oma Jakub             TUR8002 OOB TJ Turnov               H21  31:23  7  20:59  2 23:48  1  
 4 Vlach Martin          PGP8605 SK Praga                    H21  29:12  4  23:36  6 27:48 11  
 5 Fátor Jan             DOB7907 KOB Dobruška                H21  31:06  6  23:36  6 27:52 12  
 6 Illner Vojtěch        DKP9600 Oddíl OB Kotlářka           H21  34:31 15  22:59  4 25:56  7  
 7 Bauer Tomáš           DKP8307 Oddíl OB Kotlářka           H21  31:35  8  23:32  5 29:31 18  
 8 Leidinger Paul        18D8601 Post SV Dresden             H21  34:10 14  27:01  9 28:52 15  
 9 Martan Jiří           VLI7300 Slavia Liberec orienteerin  H21  34:42 16  28:50 10 31:34 21 
10 Průcha Pavel          BOR9304 OK Jiskra Nový Bor          H21  32:23 10  31:58 12 37:03 30
11 Smištík Jaroslav      LDC8900 KOB Děčín                   H21  42:20 24  31:55 11 34:38 25
12 Posselt Martin        TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec           41:36 23  32:52 14 36:28 28
13 Kolorenč Pavel jr.    LDC8601 KOB Děčín                   H21  50:59 30  45:55 19 43:15 37 
   Moravec Jan           TUR9000 OOB TJ Turnov               H21  disk      37:00 16 32:41 23
   Schulhof Jan          TUR8900 OOB TJ Turnov               H21  disk      disk     disk
   Illner Jakub          DKP6601 Oddíl OB Kotlářka           H21  31:03  5  disk     29:15 17
   Wagner Libor          DKP8511 Oddíl OB Kotlářka           H21  disk      disk     disk
   Gawel Jiří            BBM5700 BETA URSUS Orienteering          65:50 33  disk     47:33 39
   Matějka Lukáš         LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice        40:43 21  disk     25:17  3
   Procházka Antonín     DCE5500 KOB Dobřichovice            H21  47:06 27  disk     34:41 26
   Pachnik Wojciech      STB9101 TJ Stadion Nový Bor         H21  33:18 12  disk     25:47  5
   Pawlowicz Adam        STB9200 TJ Stadion Nový Bor         H21  disk      disk     disk
   Hájek Vojtěch         TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec           disk      32:25 13 disk
   Hromádka Miroslav     SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk          48:12 28  disk     39:57 34
   Hýbl Lukáš            PGP7504 SK Praga                    H21  37:47 18  disk     36:39 29
   Novák Ivo             OKP6200 SK OK 24 Praha              H21  31:52  9  disk     27:43 10
   Večeřa Martin         TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec           41:31 22  disk     38:09 32
   Nývlt Martin          DKP8200 Oddíl OB Kotlářka           H21  disk      24:20  8 26:16  9
   Hulha Lukáš           LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice        disk      44:05 18 41:44 35
   Nehasil Vladislav     LDC7101 KOB Děčín                   H21  35:09 17  disk     29:42 19
   Semerád Antonín       DKP9801 Oddíl OB Kotlářka           H21  33:58 13  disk     31:08 20
   Burda Matěj           BOR9608 OK Jiskra Nový Bor          H21  53:46 31  disk     28:24 13
   Buzek Martin          PGP8401 SK Praga                    H21  37:50 19  disk     37:39 31
   Duben Jiří            LDC8101 KOB Děčín                   H21  45:02 26  disk     33:25 24
   Zít Jan               LDC8200 KOB Děčín                   H21  56:38 32  disk     38:29 33
   Ekert Vladimír        VLI7600 Slavia Liberec orienteerin  H21  disk      disk     44:32 38
   Kadavý Petr           CHA7800 OK Chrastava                H21  28:56  2  disk     26:02  8
   Olexa Zdeněk          BBM8700 BETA URSUS Orienteering          disk      disk     53:18 40
   Vokál Vojtěch         CHA7900 OK Chrastava                H21  50:09 29  disk     42:27 36
   Fišer Jiří            SLP8503 OOB Slavia Praha            H21  33:14 11  disk     28:26 14
   Duben Jan             LDC8501 KOB Děčín                   H21  44:46 25  disk     36:06 27
   Matoušek Petr         DKP8401 Oddíl OB Kotlářka           H21  disk      33:13 15 disk
   Pospíšil Ondřej       DKP8717 Oddíl OB Kotlářka           H21  39:19 20  disk     25:53  6
   Duben Jiří Šumík      LDC8800 KOB Děčín                   H21  disk      43:56 17
   Buk Petr              ROU00   SKOB Roudnice nad Labem          29:04 16
   Buk Michal            ROU     SKOB Roudnice nad Labem          disk
   Buk Jindřích          ROU9302 SKOB Roudnice nad Labem          32:03 22
   Babický Jan           NER                                 H21  disk
   Karvánek Matouš       BOR9006 OK Jiskra Nový Bor          H21  disk
H35 (44)
 1 Král Aleš             MFP7808 VŠSK MFF UK Praha           H35  24:42  1  19:54  2 24:16  2  
 2 Blahuta Marek         MFP7301 VŠSK MFF UK Praha           H40  27:38  4  21:51  4 22:22  1  
 3 Gossel Heiko          33D6500 USV TU Dresden              H45  25:56  2  22:41  6 25:29  5  
 4 Vydra Ivan            PEN6600 OK RECO Sport               H45  29:30  5  22:11  5 29:56 11  
 5 Pachnik Dariusz       STB6901 TJ Stadion Nový Bor         H35  31:07 10  26:12  9 29:59 12  
 6 Kalousek Jiří         DKP6901 Oddíl OB Kotlářka           H35  38:57 16  25:21  7 29:03  9 
 7 Žejdlík Michal        LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice        37:54 15  26:32 12 30:43 17 
 8 Pavel Petr            LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice        35:51 13  29:34 14 31:16 19 
 9 Dejnožka Jiří         TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec           40:23 18  26:10  8 30:33 16
10 Pavlíček Lubomír      KPY7800 SKOB TJ Sokol Kralupy            44:16 22  26:24 11 27:59  8
11 Kovář Karel           LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice        44:07 21  28:47 13 33:12 24
12 Peter Kudraß          22D6801 SG Zittau Süd               H45  43:36 20  41:36 17 35:08 26
13 Kovář Boris           LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice        52:27 24  40:28 16 47:31 37
14 Šašek Jan             LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice        76:27 28  33:39 15 39:16 33 
   Lederer Pavel         DOK6600 OK Doksy                    H40  30:47  8  disk     32:16 23
   Švadlena Pavel        CHC7502 K.O.B. Choceň               H35  disk      19:08  1 24:16  2
   Tichý Ondřej          DKP     Oddíl OB Kotlářka           H40  69:55 27  disk     45:08 35
   Watzel Hendryk        24D     SV Robotron Dresden         H45  30:34  7  disk     25:07  4
   Bílý Petr             LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice        disk      disk     30:13 14
   Doležal Miloš         BOR6601 OK Jiskra Nový Bor          H45  29:48  6  disk     36:04 28
   Žitný Tomáš           SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla       34:55 12  disk     36:38 29
   Bílý Milan            JES7001 KOS Jesenice                H40  disk      21:05  3 26:11  6
   Mička Jan             LTP7201 OOB TJ Lokomotiva Teplice        36:00 14  disk     31:02 18
   Hlavatý Karel         SJP4200 KČT Slavoj Praha            H45  80:39 29  disk     58:01 38
   Dvořák Pavel          LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň         H35  42:11 19  disk     36:44 30
   Bruner Luboš          LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice        34:21 11  disk     31:34 21
   Albl Miloslav         LME7600 SK Los Mělník               H35  disk      disk     disk
   Gálus Igor            LDC7302 KOB Děčín                   H40  26:59  3  disk     30:30 15
   Novotný Dušan         TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec           disk      26:23 10 35:42 27
   Jeřábek Petr          BOR7105 OK Jiskra Nový Bor          H40  disk      disk     37:38 31
   Fürst Aleš            LLI6801 TJ Loko Liberec             H45  disk      disk     26:16  7
   Liška Jindřich        KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy            39:57 17  disk     33:42 25
   Maleček Vít           PGP7559 SK Praga                    H45  52:16 23  disk     disk
   Šritr Martin          TUV6802 SOK TJ Turnov               H35  disk      disk     29:34 10
   Vřešťál Jan           TUR7301 OOB TJ Turnov               H40  31:02  9  disk     30:01 13
   Popjuk Viktor         6LC7600 Radotín                     H35  disk      disk     31:18 20
   Ochmann Torsten       65D7001 Orientierungslauf Klub      H35  disk      disk     31:36 22
   Čtrnáct Jiří          PGP7603 SK Praga                    H35  55:15 26  disk     45:15 36
   Rubáček Jan           VLI7302 Slavia Liberec orienteerin  H40  53:55 25  disk
   Ondřejček Jiří        ODV7000 TJ Aero Odolena Voda        H40  disk      41:09 34
   Kašpar Ludvík         ZAK7200 SK Netopýr Zákupy           H40  disk      38:15 32
   Chrz Pavel            KUL6700 KOB Ústí nad Labem          H35  disk
   Cabalka Aleš          KUL0800 KOB Ústí nad Labem          H40  disk
   Karvánek Petr         BOR6600 OK Jiskra Nový Bor          H45  disk
H50 (27)
 1 Krejčí Jaroslav       BOR6302 OK Jiskra Nový Bor          H50  24:47  8  22:03  1  20:57  1  
 2 John Vladimír         OLP5502 PSK Olymp Praha             H55  24:44  7  23:45  2  24:27  6  
 3 Přeček Zdeněk         SCP5200 OK Sparta Praha             H60  24:41  6  27:39  4  30:10 15  
 4 Slavík Viktor         PGP6300 SK Praga                    H50  23:21  4  36:33  9  26:00  7  
 5 Juckelandt Wolf-Gerold33D5500 USV TU Dresden              H55  33:11 18  26:11  3  28:39 13  
 6 Eiselt Miloš          LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice        30:08 14  31:03  5  30:42 17  
 7 Blabla Zdeněk         PCB5901 SKP České Budějovice        H55  28:25 13  35:19  7  34:12 21  
 8 Dlouhý Jiří           DKP5700 Oddíl OB Kotlářka           H55  38:29 20  33:43  6  29:30 14 
 9 Duben Jiří            LDC5601 KOB Děčín                   H55  40:58 21  37:07 10  33:12 20
10 Tvrdek Vojtěch        LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun        H60  47:41 23  36:19  8  31:47 18
11 Doškář Boris          BOR6400 OK Jiskra Nový Bor          H50  32:33 17  47:11 11  41:31 24 
   Barták Jiří           CHA5100 OK Chrastava                H60  30:44 15  disk      32:45 19
   Denemarek Oldřich     BBM5100 BETA URSUS OrienteeHring         46:27 22  disk      36:42 23
   Šámal Václav          PGP5601 SK Praga                    H55  27:22 12  disk      27:52 12
   Nieke Hagen           33D6300 USV TU Dresden              H50  24:09  5  disk      22:16  3
   Jedlička Miroslav     JEN5301 OB Jenišovice               H60  37:07 19  48:07 12  disk
   Tomaščin Jaroslav     MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha          48:16 24  disk      34:28 22
   Táborský Ondřej       TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec           27:08 11  disk      26:48 10
   Hulha Karel           LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice        49:55 25  disk      disk
   Pavlovec Petr         BOR6303 OK Jiskra Nový Bor          H50  disk      disk      26:17  9
   Jelínek Martin        PGP5103 SK Praga                    H60  32:22 16  disk      27:16 11
   Průcha Miloslav       BOR5800 OK Jiskra Nový Bor          H55  23:08  3  disk      23:18  4
   Petr Josef            VLI6300 Slavia Liberec orienteerin  H50  19:54  1  disk      21:02  2
   Přinda Oldřich        VLI5101 Slavia Liberec orienteerin  H60  26:13  9  disk      26:02  8
   Bednařík Libor        VLI5200 Slavia Liberec orienteerin  H60  disk      disk      48:33 25
   Horák Petr            TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec           26:13  9  disk      30:19 16
   Novotný Otakar        TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec           21:06  2  disk      23:55  5

H65- (10)
 1 Conrad Helmut         33D4000 USV TU Dresden              H65  21:03  1  21:07  1 18:25  1  
 2 Rychtecký Josef       VCB4801 TJ OB České Budějovice      H65  30:38  3  26:03  2 23:23  3  
   Ochmann Gert          65D4501 Orientierungslauf Klub      H65  33:43  5  disk     20:39  2
   Müller Rainer         33D4500 USV TU Dresden              H65  40:54  7  disk     32:19  8
   Procházka Aleš        DKP4700 Oddíl OB Kotlářka           H65  disk      disk     disk
   Novák Miloš           SCP4600 OK Sparta Praha             H65  26:01  2  disk     24:04  4
   Novotný František     PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L     H65  34:50  6  disk     disk
   Úlehla Zdeněk         BOR4001 OK Jiskra Nový Bor          H70- disk      disk     30:51  7
   Nosál Stanislav       LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun        H65  33:01  4  disk     25:06  5
   Kříž Pavel            PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavo       disk      26:35  6
 
N (59)
 1 Přibyl Luboš          NER                                 N    21:52  1 14:20  1  15:45  3  
 2 Janoušek Slávek       BOR0400 OK Jiskra Nový Bor          H-10 25:55  6 16:09  2  16:07  4  
 3 Riby Philip           LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice        23:22  4 17:35  3  18:39  8  
 4 Šašek Jakub           LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice        28:35 11 21:35  6  24:58 24  
 5 Podrábská Alžběta     VLI0451 Slavia Liberec orienteerin  D-10 27:04  8 29:19 13  22:07 17  
 6 Přibylová Erika       NER                                 N    33:33 13 20:40  5  24:44 23  
 7 Malečková Hana        PGP0550 SK Praga                    D-10 27:33  9 32:26 14  25:04 26  
 8 Štěpánková Emma       PGP     SK Praga                    N    38:49 15 27:11 10  29:26 29  
 9 Janda Martin          PGP     SK Praga                    N    38:49 15 27:11 10  29:27 30 
10 Hanzl Vincent         NER                                 N    52:40 27 24:32  8  19:43 11 
11 PohořaLá Karolína     ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem          45:04 25 36:12 18  36:13 35
12 Dobiášová Hana        ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem          41:53 18 49:15 23  46:09 40
13 Dobiáš Jaromír        ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem          42:06 20 49:11 22  46:06 39
14 Simrová Jaroslava     ROU3950 SKOB Roudnice nad Labem          43:23 22 49:55 24  45:46 37
15 Dobiášová Eliška      ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem          43:24 23 49:55 24  45:46 37 
   Pulda Eryk            STB0403 TJ Stadion Nový Bor         H-10 28:08 10 disk      24:36 22
   Hanzl František       NER                                 N    52:33 26 disk      19:21  9
   Hanzl Jáchym          NER                                 N    24:02  5 disk      20:07 13
   Nedbalová Klára       MFP0850 VŠSK MFF UK Praha           D-10 disk     disk      disk
   Bílá Tereza           JES0551 KOS Jesenice                D-10 disk     45:27 21  34:30 34
   Tichý Hubert          DKP0600 Oddíl OB Kotlářka           H-10 disk     25:07  9  23:09 20
   Čtrnáct Šimon         PGP0001 SK Praga                    N    disk     disk      24:59 25
   Clark Arthur          LTP0401 OOB TJ Lokomotiva Teplice        22:33  3 disk      28:21 28
   Nejezchleb Vojtěch    TUR0503 OOB TJ Turnov               H-10 26:24  7 disk      22:33 19
   Houžvička David       TUR0501 OOB TJ Turnov               H-10 42:33 21 disk      16:07  4
   Martanová Lea         VLI0555 Slavia Liberec orienteerin  D-10 22:32  2 disk      19:55 12
   Karpíšková Kateřina   LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice        39:13 17 disk      22:21 18
   Lošťáková Sára        LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice        42:02 19 disk      disk
   Černíková Zuzana      DOB0555 KOB Dobruška                D-10 disk     37:01 19  46:19 41
   Pachnik Jędrzej       19P0600 Tukan Iwiny                 H-10 disk      disk     disk
   Dobiášová Anna        ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem          56:38 28 disk      disk
   Vřešťál Antonín       TUR0604 OOB TJ Turnov               H-10 44:06 24 disk      49:38 42
   Nedvídková Katka      DLT0451 KrOB Rozmarýn Litoměř       D-10 34:22 14 disk      22:06 16
   Alblová Zuzana        LME     SK Los Mělník               N    disk     42:03 36
   Ondřejčková Tereza    ODV0550 TJ Aero Odolena Voda        D-10 disk     30:11 31
   Kučerová Lada         LBE     TJ Lokomotiva Beroun        N    disk     17:37  7
   Dvořák Vítezslav      NER                                 N    18:20  4 13:32  1
   Uhlíř Patrik          LBE     TJ Lokomotiva Beroun        N    disk     14:04  2
   Červenková Kristýna   NER                                 N    disk     30:14 32
   Červenková Anička     NER                                 N    disk     30:18 33
   Růžička Antonín       KUL     KOB Ústí nad Labem          N    85:51 30 44:48 20
   Mička Štěpán          LTP0500 OOB TJ Lokomotiva Teplice        disk     21:15 15
   Hlava Michal          ZAK0402 SK Netopýr Zákupy           H-10 disk     23:57 21
   Houžvičková Kateřina  TUR0952 OOB TJ Turnov               N    22:21  7 disk
   Houžvičková Daniela   TUR0751 OOB TJ Turnov               N    disk     16:18  6
   Kašpar Vojtěch        ZAK0400 SK Netopýr Zákupy           H-10 disk     19:31 10
   Trnková Katka         PGP     SK Praga                    N    34:32 17 26:27 27
   Kraváková Viktorie    NER                                 N    33:37 16
   Rubáčková Kateřina    VLI     Slavia Liberec orienteerin       disk
   Cabalka Antonín       PUL     KOB Ústí nad Labem          N    33:25 15
   Chrz Pavel            KUL6700 KOB Ústí nad Labem          N    disk
   Kotek Petr            CHC     K.O.B. Choceň               N    20:35 14
   Herig Jan             NER                                 N    disk
   Kašpar Štěpán         ZAK0401 SK Netopýr Zákupy           H-10 disk
   Král Samuel           MFP0801 VŠSK MFF UK Praha           N    27:47 12
   Rubáček Jan           VLI     Slavia Liberec orienteerin  N    63:37 29
   Rubáček Matouš        VLI     Slavia Liberec orienteerin  N    31:02 12
   Taranza Dominik       NER                                 N    disk
   Dubnová Božena        NER                                 N    disk